ČLÁNKY

Náš první výlet Adámek prospal

Vždycky jsem byla hodně aktivní a milovala přírodu. S partnerem a přáteli jsme jezdívali pravidelně na hory a na vodu. Měla jsem před mateřskou náročnou práci ve velké firmě a příroda byla můj únik od stresu. A když se narodil Adámek, věděla jsem, že jakmile to půjde, chci mu ukázat všechna ta krásná místa, která znám, abychom se na ně mohli dívat společně.

CHCETE, ABY BYL VÁŠ KOČÁREK STÁLE JAKO NOVÝ?

Kočárek pro miminko není malá investice, proto je potřeba pečlivě vybírat ten pravý. Když se o něj budete dobře starat, bude Vám sloužit i roky. Jak na to, aby byl stále krásný? Řešte materiál. Dnes už nezáleží příliš na tom, jestli je kočárek světlý, nebo tmavý.

Terénní kočárky Noordi pro aktivní mámy

Kdybyste si měla vybrat mezi posezením v kavárně s kamarádkou a společným výletem do přírody, co byste si zvolila? Pokud u Vás zvítězila příroda, a ze všeho nejraději v pátek sbalíte batoh a hurá ven, patříte mezi aktivní ženy, které neporazí nějaký ten náročnější terén.

Zkušenosti maminek – Marcela, 28 let

Když jsem vybírala kočárek pro miminko, dala jsem doporučení kamarádek a známých. Nakonec mě zaujal kočárek, který měla kamarádka a moc si ho chválila. Byl hezký, měl solidní konstrukci a cena nebyla přemrštěná.

Recenze kočárku Noordi Fjordi od @karolinahavlik

S Kočárkem Noordi Fjordi jsem moc spokojená. Oceňuji zejména jeho lehkost a velká bytelná kola, která zdolají i kořeny v lese. Kočárek se velmi snadno ovládá a jednoduše se s ním manipuluje. Doporučuji všem, kdo často chodí na procházky do přírody nebo se prochází po nerovných drncavých městských kostkách

NOORDI - VÍTĚZÍ U ČESKÝCH MAMINEK

Je to takový zvláštní paradox: děti se zvětšují a kočárky zmenšují. Sehnat kočár s hlubokou korbou, ale OPRAVDU hlubokou, je v éře tíhnoucí k praktickému minimalismu čím dál větší oříšek. Nedej bože, když zároveň chcete, aby byl vhodný i do terénu. Blogerka Simi na svém webu similife.cz píše, že ho objevila. Je ze Skandinávie, kde toho právě o přírodě, pohodlí a designu vědí víc než kdekoli jinde, a jmenuje se příznačně Noordi Fjordi.

Příběh Noordi

Značka Noordi pochází z Norska, kde je skvělý design životním stylem. Designový tým Noordi vždy začíná tvořit nový produkt s otázkou, co může udělat pro větší komfort a bezpečnost těch nejmenších? Kočárky Noordi jsou tvořeny „okolo dítěte“. Velká pozornost je věnována názorům rodičů, jaké jsou potřeby jejich a jejich miminek - pak vznikají produkty, které opravdu usnadňují rodičům život a dětem poskytují maximální pohodlí a bezpečí.